Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Vegan

Dieta Vegan, jak sama nazwa wskazuje, jest dietą wegańską. Przeznaczyliśmy ją dla osób, które ze względów zdrowotnych, jak i etycznych postanowiły nie jeść mięsa oraz chcą prowadzić ekologiczny tryb życia. 

Zawartość białka

10-15%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta wegańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Dieta roślinna

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

Nasz catering wegański, bazujący na diecie roślinnej eliminuje przykre objawy chorób cywilizacyjnych, a także znacząco redukuje masę ciała. Potrawy przygotowane wyłącznie z produktów roślinnych powstają na bazie: owoców, zbóż, warzyw oraz roślin strączkowych. Menu jest wolne od białego i brązowego cukru. W zamian pojawiają się jego zdrowe zamienniki. Spożywanie żywności pochodzenia roślinnego wpływa pozytywnie nie tylko na kondycję zdrowotną, ale również reguluje pracę układu nerwowego. Jest ona bogata w wartości odżywcze. Potrawy bezmięsne przygotowane są przez naszych kucharzy bardzo starannie. 

Każdego dnia do wyboru pozostawiamy 25 potraw z pakietu FIT. Zakres kaloryczny wskazanej diety wynosi od 1000 do 4000 kcal. Menu codzienne obejmuje: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.