Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Catering dietetyczny w Gdyni  – dieta na redukcję

Gdynia to miasto na prawach powiatu, w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Razem z Trójmiastem, Gdańskiem oraz Sopotem tworzy Trójmiasto, tworząc centrum tej aglomeracji. W Gdyni mieszka około 244 000 mieszkańców, co sprawia, że miasto zajmuje dwunaste miejsce w Polsce pod względem liczebności. To doskonały powód do tego, aby wiele firm rozwijało tutaj swoją działalność. Jest tak w przypadku cateringów oferujących dieta pudełkowa w Gdyni, na które decydują się te osoby, które na przykład chcą zredukować masę ciała. 

Catering w Gdyni – jak powinna wyglądać zdrowa utrata tkanki tłuszczowej? 

Zdrowa utrata tkanki tłuszczowej jest możliwa, gdy ktoś decyduje się na rozwiązanie jakim jest profesjonalna dieta w Gdyni, ponieważ może dzięki temu lepiej się poczuć. Dietetyk z pewnością bardzo dobrze dobierze dla kogoś odpowiednie rozwiązanie, sugerując się rozmową, celami żywieniowymi oraz informacjami na temat aktualnego stanu zdrowia. Pudełkowe diety w Gdyni właśnie tym się wyróżniają i właśnie dlatego cieszą się niemałym zaufaniem. Dieta redukcyjna może być sporym wyzwaniem. Ograniczenie spożywania pokarmów często wiąże się ze zwiększeniem podejmowanej aktywności fizycznej. Eksperci od żywienia zalecają w takim przypadku rozsądek i podkreślają, że utrata wagi nie powinna być zbyt szybka. Pojawi się bowiem wtedy ryzyko beztłuszczowej utraty masy ciała, a także sporo niepożądanych objawów. Z kolei, wybierając w mieście Gdynia catering pudełkowy można się przed tym ochronić. 

Odchudzająca dieta, podejmowana w ramach Gdynia dieta pudelkowa jest strategią żywieniową mającą na celu zmniejszenie masy ciała poprzez utrzymanie ujemnego bilansu energetycznego. Oznacza to, że organizm powinien otrzymywać mniej kalorii aniżeli zużywa, co doprowadzi do spalenia zgromadzonych wcześniej zapasów tkanki tłuszczowej. W opcji Gdynia dieta pudełkowa nad wszystkim czuwa doświadczony dietetyk, a posiłki przygotowane są przez profesjonalnych kucharzy, co pozwala osiągnąć dokładnie takie cele, na których komuś zależy najbardziej. 

Catering do domu w Gdyni – założenia diety na redukcję 

Jedną z ważniejszych zasad diety na redukcję jest ustalenie odpowiedniego dziennego zapotrzebowania na energię. Dla każdej osoby powinna ona być wyznaczona indywidualnie. Zdrowa dieta realizowana jako catering pudełkowy w Gdyni powinna obejmować wszystkie grupy produktów żywnościowych: produkty zbożowe, warzywa, owoce, produkty mleczne, ryby i tłuszcze. To pozwoli dostarczyć do organizmu niezbędne składniki pokarmowe. Cztery lub pięć posiłków dziennie w ramach fit catering w Gdyni powinny być spożywane w odstępach 3 do 4 godzin. Podczas stosowania diety pudełkowe w Gdyni należy również zmienić codzienne nawyki na lepsze, a także podejmować regularną aktywność fizyczną. Jedynie wtedy możliwe jest uzyskanie pozytywnych rezultatów. Decydując się na dieta catering w Gdyni zyskuje się pewność tego, że każdego dnia będzie się zdrowo odżywionym oraz że nie będzie trzeba się przejmować, że jakiekolwiek z racjonalnych zasad zostaną pominięte. 

Co należy jeść na diecie redukcyjnej – dieta pudełkowa Gdynia cena

Podstawę każdej dobrze zbilansowanej diety powinny stanowić warzywa i owoce, będące źródłem witamin, minerałów, błonnika pokarmowego i antyoksydantów. Należy także spożywać odpowiednią ilość białka, którego podaż powinna wynosić 20 – 25% całodobowej wartości energii. To zapewni odpowiednie uczucie sytości. Będąc zdecydowanym w mieście Gdynia na catering dietetyczny można to sobie zapewnić. W codziennym menu znajdą się produkty będące źródłem białka, do których zaliczają się: chude mięso, jaja, ryby, strączki, chudy nabiał, czy tofu. Dobrane dla danej osoby optymalnie jedzenie pudełkowe w Gdyni będzie zawierało także produkty pełnoziarniste: makarony pełnoziarniste, gruboziarniste kasze, płatki owsiane, czy pieczywo razowe. Dania będą przygotowane na zdrowych tłuszczach: oliwie z oliwek, oleju rzepakowym, oleju lnianym, orzechach, pestkach oraz na nasionach. Będą to potrawy zarazem zdrowe, jak i smaczne. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw