Rate this page

Fit & Apetit

Kalkulator BMI

Poznaj kalkulator BMI!

Czy wiesz, jaka jest odpowiednia masa ciała względem Twojego wzrostu? Być może zastanawiasz się, czy Twoja waga nie odbiega od normy? Jeżeli tak – jesteś w odpowiednim miejscu. Kalkulator BMI już w kilka chwil rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości.

Wskaźnik BMI jest już od wielu lat wykorzystywany do wykrywania chorób związanych z wagą. Jego wartość wskaże specjalistom niedowagę, nadwagę oraz wszystkie stopnie otyłość. Jakich wartości możesz się spodziewać?

Wynik, który otrzymacie może mieć istotny wpływ na zmianę diety. Jeżeli wyliczona wartość znacząco odbiega od wagi prawidłowej, warto zastanowić się nad zmianą swoich nawyków żywieniowych oraz zwiększeniem lub zmniejszeniem kaloryczności posiłków.

Kalkulator BMI

Jak to działa?

BMI jest tak naprawdę stosunkiem masy ciała (w kilogramach) do wzrostu (w metrach) podniesionego do kwadratu. Kalkulator znacząco ułatwi Wam rachunki i obliczy wartość tego wskaźnika już w kilka sekund. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszecie poprawne wielkości (wzrost oraz wagę) oraz zatwierdzicie swoje dane. Automatycznie otrzymacie wynik, który będziecie mogli zestawić z wartościami podanymi powyżej.

Catering

Zamów idealnie dopasowaną dietę do Swoich potrzeb!