Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Dieta pudełkowa w Kielcach – bezpieczna dieta eliminacyjna 

Kielce jako stolica województwa świętokrzyskiego liczą prawie 200 tysięcy mieszkańców. To centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, równocześnie stanowiący regionalne centrum gospodarcze, naukowe oraz kulturalne. To jedno z tych polskich miast, które faktycznie dosyć mocno się rozwija i które jest znane ze sporej przedsiębiorczości. Nie jest wobec tego czymś zadziwiającym, że tak wielu przedsiębiorców zdecydowało się tutaj rozkręcić własny interes taki jak catering w Kielcach, ponieważ zdają sobie oni bardzo dobrze sprawę z tego, że oferując zdrowe, smaczne oraz pełnowartościowe posiłki każdego dnia zapewniają swoim klientom to, co najlepsze oraz że coraz więcej osób zdecydowanych jest na to, by wybierać dla siebie taki plan żywienia. Dodatkowo, dieta pudełkowa polecana jest osobom, które z uwagi na stan zdrowie zmuszone są do stosowania diety eliminacyjnej. 

Catering w Kielcach – zasady diety eliminacyjnej 

Jeśli ktoś dopiero co zostanie zdiagnozowany pod kątem alergii pokarmowej albo jakiejkolwiek nietolerancji żywieniowej, to nie do końca może wiedzieć, jak zdrowo się odżywiać i może nie mieć pewności, czy to, co dla siebie wybiera, jest rzeczywiście zdrowe. W związku z tym, decydując się na catering dietetyczny w Kielcach ma gwarancję, że dietę eliminacyjną wdroży wzorowo. Ekspert od żywienia przyjrzy się jego stanowi zdrowia, dopasuje odpowiednie składniki do codziennej diety oraz równocześnie zwróci uwagę na preferencje smakowe takiej osoby. Oznacza to, że podczas wykluczania konkretnych pokarmów nie będzie aż tak bardzo odczuwało się braku tego, co smakuje. Profesjonalnie przygotowane eliminacyjne diety w Kielcach, takie jak chociażby dieta refluksowa, będą koncentrowały się na tym, aby w posiłkach nie pojawiały się tak często wywołujące skutki uboczne alergeny jak: jaja, ryby, orzechy, soja, skorupiaki, pszenica, czy orzechy arachidowe. Dzięki temu, pudełkowa, eliminacyjna dieta w Kielcach sprawi, że u zamawiających ją osób znikną tak dokuczliwe dolegliwości jak: bóle brzucha, biegunki, wymioty, katar, uczucie zatkanego nosa, astma, pokrzywka, duszność, czy kaszel. 

Kielce catering – rodzaje diet eliminacyjnych

Eliminacyjne diety pudełkowe w Kielcach dzielą się na kilka grup. Każda firma, która oferuje tego typu styl żywienia będzie koncentrowała się na tym, żeby dostosować pakiety do potrzeb klientów. Natomiast, wśród najczęściej pojawiających się, wykluczających alergeny diet znajdują się: 

  • dieta eliminacyjna w celach diagnostycznych 
  • dieta eliminacyjna w celach leczniczych

Są to diety wśród których dieta pudełkowa w Kielcach cena jest atrakcyjna, a ponadto zakres jej obowiązywania wyznaczany jest indywidualnie. Często są to takie opcje żywieniowe jak: dieta bez glutenu, dieta bez laktozy, dieta low FODMAP, czy ogólne pakiety dla alergików albo dla matek karmiących. 

Profesjonalnie opracowana w mieście Kielce dieta pudełkowa uwzględni najważniejsze potrzeby żywieniowe osób, które będą ją stosowały, wobec czego nie ma konieczności  obawiania się, że w jakikolwiek sposób dieta ta mogłaby zaszkodzić w innych sferach zdrowia. Przygotowany w sposób spersonalizowany Kielce catering dietetyczny będzie bazować na daniach lekkich, z ograniczeniem udziału węglowodanów. Firmy oferujące catering do domu w Kielcach reprezentowane są przez kucharzy, którzy pomimo tego, że osoby ze specjalną dietą domagają się ograniczeń, nadal dbają o to, by otrzymywały posiłki smaczne, sycące i kreatywnie przygotowane. Zadbają więc o kubki smakowe klientów, trzymając się wytycznych podanych przez dietetyków. Pewne jest to, że osoby stosujące 

fit catering w Kielcach w celu wyeliminowania pokarmów szkodliwych, będą usatysfakcjonowane z tego, co otrzymają na co dzień. Zdrowe i smaczne dania pozwolą wyciszyć szkodliwe dla organizmu i wywołujące dyskomfort objawy. Klient, który doceni to, co jest dla niego proponowane z pewnością poczuje się o wiele lepiej i z czasem lepiej zacznie sobie radzić z alergią pokarmową albo z nietolerancją konkretnych składników. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw