Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Dairy Free

Dieta Dairy Free to dieta bez nabiału i laktozy. Dietę taką określamy jako dietę leczniczą, zalecaną dla osób zmagających się z alergią na białko mleka krowiego. W jej ramach przygotowujemy wyłącznie takie potrawy, które łagodzą lub nawet są w stanie całkiem wyeliminować objawy skazy białkowej. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta bez nabiału/laktozy

Dieta Dairy Free dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

Jeśli poszukujesz smacznych i energetycznych potraw, z których wykluczone są: jogurty, wszystkie produkty mleczne, twarożki, sery oraz inne źródła białek mleka, to na pewno spodoba Ci się nasza propozycja cateringowa. Posiłki serwowane z bezglutenowych, certyfikowanych składników pokrywają w pełni zapotrzebowanie energetyczne, a także w makro – i mikroskładniki, a przede wszystkim w deficytowe w produktach bezglutenowych witaminy oraz związki mineralne. Odpowiednio dobrana kaloryczność gwarantuje utrzymanie szczupłej sylwetki, zrzucenie nadprogramowych kilogramów lub po prostu optymalne odżywienie organizmu, wpływające na jego prawidłowe funkcjonowanie. 

W tej diecie do wyboru pozostawiamy codziennie 25 potraw z pakietu Basic oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi w nich od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.