Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Dieta pudełkowa w Katowicach – co powinny jeść osoby uprawiające sport? 

Katowice jako stolica województwa śląskiego to jedno z prężniej rozwijających się miast, nie tylko na Śląsku, ale również w całym kraju. To miasto o bogatej historii, przeplatającej się z nowoczesnością. W Katowicach żyje ponad 302 397 mieszkańców i stale przybywa kolejnych. Do niedawna miasto to było głównie kojarzone jako okręg przemysłowy, aczkolwiek teraz pojawiają się też firmy z innych branż. Na przykład, dietetyczny catering w Katowicach jest jedną z tego typu firm. 

Catering dietetyczny w Katowicach – dieta sportowca 

Często w Katowicach catering dietetyczny wybierają sportowcy. Menu dla nich powinno wspomagać realizację celów zdrowotnych oraz treningowych. Żeby mogło być to ustalone, ważne jest dookreślenie aktualnego zapotrzebowania energetycznego dla takiej osoby, które wynika z całodobowych wydatków energetycznych. Warto zwrócić uwagę na to, żeby 

diety pudełkowe w Katowicach wybierać spośród tych, które specjalizują się w dietach dla osób aktywnych fizycznie. Osoby, które mają na celu modelowanie sylwetki i budowanie mięśni wraz ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów mogą uprawiać różne dyscypliny sportu i ćwiczyć z różną intensywnością, wobec czego ich zapotrzebowanie będzie inne. Istotne jest także to, że w Katowicach dieta pudełkowa dla sportsmenów powinna także polegać na zachowaniu deficytu kalorycznego. 

Zapotrzebowanie na składniki pokarmowe w diecie sportowca – catering pudełkowy w Katowicach

Przemiany metaboliczne u sportowców generują większe zapotrzebowanie nie tylko na energię, ale również na składniki pokarmowe, które powinny być optymalnie dobrane. Zbilansowany jadłospis młodych sportowców powinien uwzględniać produkty dostarczające niezbędnych składników odżywczych, wspierające rozwój mięśni oraz utrzymanie odpowiedniej masy ciała. Oczywiście, wybierając fit catering w Katowicach dla sportowców należy też zapewnić sobie energię niezbędną do efektywnych treningów. 

Jednym z ważniejszych składników, który powinien znaleźć się w diecie sportowca jest białko. To, ile jest go potrzebne, zależy od rodzaju wysiłku i jego intensywności. Udział białka dla każdego sportowca w zdrowy catering w Katowicach może być wyznaczony indywidualnie. Zajmie się tym doświadczony dietetyk. To, jakie wartości będą zaproponowane zależy od nasilonych procesów budowy masy i zwiększania siły mięśniowej w konkretnych dyscyplinach sportowych. 

Kolejnymi, równie ważnymi składnikami są węglowodany oraz tłuszcze. Dlatego catering dietetyczny w Katowicach powinien uwzględniać tego typu produkty, w których składniki te się znajdują. 

Właściwy sposób żywienia, za pośrednictwem dieta pudełkowa Katowice cena wpływa pozytywnie na zdolności wysiłkowe oraz efekty treningu. W związku z tym, prawidłowo zbilansowany jadłospis powinien pokrywać zwiększone zapotrzebowanie na: 

  • energię
  • białko
  • witaminy z grupy B
  • antyoksydanty
  • sole mineralne. 

Już nawet niewielkie niedobory mogą doprowadzić do obniżenia zdolności treningowych, dlatego tak ważne jest to, aby cateringi dietetyczne w Katowicach uwzględniały tego typu kwestie. Równocześnie bardzo ważne jest to, aby dbać o optymalne nawodnienie organizmu. Regularne uzupełnianie płynów ma znaczenie nie tylko przed ich rozpoczęciem i po zakończeniu, ale też w trakcie. 

Jedzenie pudełkowe w Katowicach dla sportowców

Opcja dieta catering w Katowicach jest opcją bardzo dogodną dla osób, które na co dzień uprawiają różne sporty, ponieważ nie muszą się one obawiać, że to, jak ćwiczą pogorszy ich stan zdrowia. Istotne jest to, żeby mieć świadomość, iż optymalnie zbilansowana dieta nie tylko pomoże w uzyskaniu celów treningowych, ale również podtrzyma dobrą kondycję zdrowotna. W mieście Katowice catering dietetyczny dla sportowców jest opcją bardzo dogodną, ponieważ posiłki dostarczone na cały dzień umożliwiają zachowanie dobrej formy. Jeśli zaś ktoś nie do końca jest przekonany, czy taka forma żywienia jest dla niego właściwa, to wystarczy, że zauważy, jak wygodne jest zamawianie catering do domu w Katowicach, aby nie mieć więcej wątpliwości. Doskonale dopasowana dieta z dostawą w Katowicach przysłuży się zarówno dla celów żywieniowych, jak i treningowych. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw