Rate this page

Fit & Apetit

Kalkulator kalorii

Poznaj kalkulator kalorii!

Sprawdź, ile kalorii należy spożywać!

Kalorie to wartość energetyczna zawarta w spożywanych przez nas produktach. Każda osoba, w zależności od swojej wagi, wzrostu, poziomu aktywności fizycznej, a nawet płci powinna w ciągu dnia przyjmować inną ich ilość. Jedzenie zbyt wysokiej lub zbyt niskiej ilości kalorii będzie prowadziło do zmian sylwetki – odpowiednio tycia, jak i chudnięcia. Skąd jednak wiedzieć, ile jeść w ciągu dnia?

Jak się okazuje, rachunki nie należą do prostych. Z pomocą przychodzi jednak nasz kalkulator, który dokładnie określi Wasze zapotrzebowanie kaloryczne. Podpowie on również, jakiej ilości kalorii należy się trzymać, aby zdrowo zwiększyć oraz zmniejszyć swoją masę ciała. Wystarczy, że w odpowiednie pola wpiszesz podstawowe dane o sobie. Wynik gotowy w zaledwie kilka chwil!

Dlaczego warto?

Kalkulator kalorii to narzędzie przeznaczone dla każdego! Dzięki możliwości wprowadzenia swoich indywidualnych danych, otrzymany wynik będzie niemal idealnie dostosowany do Waszych potrzeb. Świetnie sprawdzi się on również podczas wyboru codziennego cateringu. Jeżeli nadal zastanawiasz się, jaką kaloryczność jadłospisu wybrać – koniecznie użyj naszego kalkulatora!

Kalkulator kalorii

Catering

Zamów idealnie dopasowaną dietę do Swoich potrzeb!