Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Catering w Zielonej Górze dla osób zmagających się z problemami skórnymi 

Zielona Góra jest największym miastem w województwie lubuskim, które rozwija się nad wyraz prężnie w bardzo wielu aspektach. Dlatego osoby, które tutaj mieszkają oceniają to miasto wysoko w rankingach. Wynika to z faktu, iż Zielona Góra jest miastem przyjaznym, dążącym do progresu w wielu dziedzinach i takim, które dba o zachowanie korzystnych dla ekologii i zdrowia trendów. Między innymi dlatego tak korzystnie wypadają tutaj firmy oferujące usługę dieta pudełkowa w Zielonej Górze, ponieważ w ramach ich świadczeń można spodziewać się zachowania dobrej kondycji zdrowotnej oraz uzyskania spodziewanych celów żywieniowych. Z takiej alternatywy żywieniowej chętnie korzystają także te osoby, które mają problemy skórne. 

Catering dietetyczny w Zielonej Górze – dieta a stan skóry

Przewlekłe problemy skórne mogą dotyczyć osób w różnym wieku. Do najczęściej pojawiających się schorzeń z tej grupy zalicza się trądzik. Niedobory określonych witamin i składników mineralnych mogą szczególnie negatywnie wpływać na stan skóry. Poza samą suplementacją tabletkami należy więc też uwzględnić, która dieta w Zielonej Górze okaże się najwłaściwsza. Przede wszystkim, dietetycy po konsultacji z klientem zwrócą uwagę na to, że bardzo ważne okażą się witaminy A, E i C, a także cynk i selen. Opóźniają one bowiem procesy starzenia się skóry oraz biorą aktywny udział w ochronie, jak i w odbudowie tkanek. W związku z tym, zdrowa, optymalnie zbilansowana dieta, realizowana w ramach Zielona Góra catering dostarczy konieczną ilość składników odżywczych i witamin, co równocześnie przełoży się na pozytywny wpływ na stan skóry. O tym, która z diet będzie dla danej osoby wytypowana decyduje, jaki ma ona rodzaj trądziku. Niezależnie zaś od tego, która jest to firma, zdrowy catering w Zielonej Górze będzie bazować na wykluczeniu węglowodanów prostych, nabiału, produktów wysokoprzetworzonych oraz alkoholu. Dieta na trądzik będzie natomiast bogata w: 

 • produkty stanowiące źródło pełnowartościowego białka 
 • pełnoziarniste produkty zbożowe
 • tłuszcze roślinne
 • błonnik pokarmowy.

Żywność oferowana w dieta catering w Zielonej Górze dla osób zmagających się z problemami skórnymi będzie też obejmowała potrawy mające niski indeks glikemiczny. 

Zielona Góra catering dietetyczny – produkty wskazane przy trądziku

Produkty, które na pewno będą uwzględnione w diecie pudełkowej osób zmagających się z trądzikiem to: 

 • warzywa i owoce
 • chude mięso
 • jajka
 • ryby
 • pełnoziarniste produkty zbożowe
 • nasiona roślin strączkowych
 • orzechy, pestki i nasiona
 • oleje roślinne: oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej lniany, olej z wiesiołka. 

Eksperci żywieniowi po dokładnej rozmowie z klientem wyraźnie wskażą, których produktów powinien on unikać. Dodatkowo, zachęcą też do prowadzenia dziennika, aby ktoś, kto zamawia fit catering w Zielonej Górze mógł swobodnie ocenić, które spośród dań wywołują u niego pozytywne reakcje ze strony organizmu, a które ze składników nie są korzystne. Jako że dla każdej osoby jest to kwestia indywidualna, elastyczne podejście do realizowania takiego zadania jest kluczowe. Wybierając catering z dowozem w Zielonej Górze można spodziewać się, że zamówienia będą modyfikowane w zależności od zapotrzebowania. Na dowolnym etapie można o to zadbać i dzięki temu nie obawiać się, że w jakikolwiek sposób można będzie sobie zaszkodzić. Sprawdzając, jakie są zasady współpracy tym bardziej można będzie się przekonać co do słuszności rozwiązania takiego jak Zielona Góra dieta pudełkowa, ponieważ nie tylko można będzie zahamować pojawienie się nowych wykwitów skórnych, ale też znacznie wygodniej żyć na co dzień. Pewne w takim razie pozostaje, że stosowanie dieta pudełkowa w Zielonej Górze cena będzie przynosiło wiele pozytywnych rezultatów, pod wieloma względami. Im bardziej ktoś zadba o to, aby zdrowo się odżywiać, tym większa szansa, że trądzik zniknie. To istotne, ponieważ problemu zdrowotnego, często jest to przyczyną odczuwania dyskomfortu albo zawstydzenia. Warto w takim razie korzystać z profesjonalnego wsparcia ekspertów od żywienia. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw