Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Perfect Match

Dieta Perfect Match jest dietą, którą przygotowujemy bardzo starannie, skupiając się na tym, aby obejmowała dokładnie wyselekcjonowane składniki.

Dieta dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

66 zł

Jest to nasz autorski pomysł, obejmujący jadłospisy z najlepiej ocenianych przez naszych klientów hitów kulinarnych. Zarówno oni, jak i nowi klienci doceniają to, iż mogą wybierać dla siebie potrawy spośród wszystkich dań z diet dostępnych w naszej ofercie. To rzeczywiście pozwala na perfekcyjne dopasowanie.

Jeżeli również znajdujesz się w gronie osób dla których liczy się zdrowy tryb życia i przede wszystkim zdajesz sobie sprawę, że jego podstawą jest optymalnie zbilansowana dieta, to zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Możesz liczyć na to, że każdego dnia otrzymasz smaczne, zdrowe oraz sycące pożywienie, bazujące na świeżych produktach.

W ramach Perfect Match klienci mogą wybierać codziennie spośród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.