Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Keto Power

Dieta Keto Power to dieta, w której przede wszystkim jest mniej węglowodanów. Pudełkowa dieta ketogeniczna ma maksymalną ilość węglowodanów 10%. Dlatego gwarantuje spadek masy ciała, a także wpływa na lepsze samopoczucie. Jest wobec tego polecana przez naszych ekspertów od żywienia przy leczeniu wielu chorób.

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

do 10%

Tłuszcze

60-70%

Dieta ketogeniczna dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

49 zł

Można w niej znaleźć tak zdrowe i smaczne składniki jak: awokado, tłuste ryby, jajka, czy keto – desery. Jest to dieta uważana za jedną ze skuteczniejszych, gdy chodzi o zwalczanie otyłości. 

Kiedy wobec tego również jesteś w grupie osób, które chcą schudnąć, przyjrzyj się temu, co proponujemy. Ten sposób odżywiania domaga się szczególnej kontroli, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Wobec tego, nawiąż z nami współpracę, aby nie tylko otrzymywać codziennie najlepsze posiłki, ale również być pod stałą opieką dietetyka. 

W ramach zaprezentowanego cateringu klienci mogą wybierać codziennie spośród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.