5/5 - (1 vote)

Fit & Apetit

Dieta Standard

Dieta Standard to plan dietetyczny, ułożony przez naszych ekspertów żywienia dla osób, które cenią optymalnie zbilansowane posiłki.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Codziennie 10 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-2500 kcal

Cena od:

49 zł

Jeżeli również zaliczasz się do tego grona, to z pewnością przypadnie Ci do gustu jadłospis bazujący na znanych potrawach w wersji fit. Każdego dnia do wyboru pozostawiamy 10 potraw z pakietu Basic. Miłośnicy tradycyjnych potraw, którym nie jest obce dbanie o siebie zaznaczają, że Dieta Standard spełnia ich oczekiwania, ponieważ to klasyczna dietetyczna kuchnia, dzięki której można będzie nie tylko poprawić swoją ogólną kondycję zdrowotną, ale również czuć przypływ energii oraz cieszyć się świetnym samopoczuciem. 

W Diecie Standard proponujemy pełen wachlarz produktów spożywczych: owoce, warzywa, mięsa, ryby, jaja, kasze, mąki, makarony i zdrowe tłuszcze. Nasi kucharze dbają o przygotowanie zróżnicowanych posiłków. 

Zakres kaloryczny wskazanej diety wynosi od 1000 do 2500 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.