Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Catering dietetyczny w Opolu – rola ryb w diecie

Opole to dynamicznie rozwijające się miasto na prawach powiatu, w południowo – zachodniej Polsce. Jako siedziba władz województwa opolskiego oraz powiatu opolskiego jest dwudziestym siódmym miastem na terenie Polski, gdy chodzi o liczbę mieszkańców. Statystyki wskazują, że aktualnie w Opolu mieszka około 130 tysięcy osób. To jedno z najstarszych miast w Polsce znane jest jako wiodący ośrodek gospodarczy, naukowy, kulturalny i administracyjny. Pojawia się tutaj stale sporo firm rozwijających działalność dokładnie w takim zakresie, jakiego oczekują mieszkańcy. Na przykład, są to marki, które oferują catering w Opolu realizowany jako dieta pudełkowa z dostawą do domu. Pewne jest to, że osoby, które zdecydują się na ten styl żywienia będą zadowolone, z tego, co ma do zaoferowania opolski rynek w tym zakresie. 

Dieta pudełkowa w Opolu – dlaczego warto jeść ryby? 

Rola ryb w diecie jest nieoceniona. Zgodnie z zasadami prawidłowego odżywiania się, każdy powinien spożywać ryby przynajmniej dwa razy w tygodniu. Ich mięso jest bowiem cennym źródłem białka, zdrowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 oraz licznych witamin i substancji mineralnych. W Polsce, nadal jednak nie je się wystarczającej ilości ryb. Na szczęście, wiele w tym temacie się zmienia i sporo osób decydujących się na fit catering w Opolu ma świadomość tego, jak ryby są ważne. 

Białko zawarte w rybach zawiera wszystkie, niezbędne aminokwasy potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W związku z tym, każda osoba, która będzie zaproszona na konsultację z dietetykiem, będzie o tym poinformowana. Firmy cateringowe oferują specjalne pakiety żywieniowe, bazujące na daniach z ryb, wobec czego miłośnicy takich potraw mogą spodziewać się, że każdego dnia otrzymają to, co będzie dopasowane do  ich preferencji smakowych. Co ciekawe, menu rybne wcale nie będzie nudne, ponieważ posiłki zostaną w ciekawy sposób skomponowane przez kreatywnych kucharzy. Poza tym, dania będą zrobione z różnych gatunków ryb i będą mieć różnorodną postać. W menu znajdą się także inne propozycje, z innych składników, w zależności od tego, jakie ktoś będzie mieć preferencje smakowe. 

Rybna dieta w Opolu przyniesie też wiele innych zalet. Zaliczać do nich będą się: 

 • obniżenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi
 • zmniejszenie ryzyka pojawienia się choroby niedokrwiennej serca
 • niższe ryzyko występowania przewlekłych chorób
 • udział w profilaktyce i leczeniu cukrzycy typu 2
 • poprawa funkcji poznawczych u osób starszych
 • kluczowa rola dla rozwoju prenatalnego dziecka
 • korzystny wpływ na stan skóry. 

Opole catering – jakie ryby są polecane? 

Jeśli chodzi o zawartość cennych dla organizmu kwasów omega – 3, to zalecane jest spożycie ryb takich jak: 

 • łosoś
 • sardynka
 • śledź
 • makrela
 • tuńczyk
 • węgorz
 • halibut biały
 • morszczuk
 • pstrąg tęczowy.

Decydując się na jedzenie ryb w ramach Opole dieta pudełkowa będzie mieć się oczywiście dostęp do wielu innych gatunków. O tym, co ktoś konkretnie zje zadecydują jego indywidualne preferencje. Warto w takim razie dietetykom wyraźnie wskazać, jakie lubi się ryby. Dodatkowo sugerować oni będą się stanem zdrowia konkretnej osoby i na tej podstawie skomponują dla niej spersonalizowany jadłospis. Warto wskazać, co jeszcze lubi się jeść, aby kucharze mogli przygotować ciekawe potrawy. Pewne jest to, że jeśli tylko ktoś zadba o prawidłowy sposób odżywiania, to nie powinien mieć trudności z tym, żeby czuć się na co dzień lepiej. Korzystna dieta pudełkowa Opole cena również zachęca do tego, by zainteresować się taką opcją żywieniową. Istnieje rzeczywiście bardzo wiele powodów, przemawiających za tym, by zdecydować się na dietę pudełkową i warto je wszystkie rozważyć. Osoby stosujące w mieście Opole catering dietetyczny będą w pełni usatysfakcjonowane rezultatami, jakie otrzymają. Im większą uwagę ktoś przykłada do zdrowego sposobu żywienia, tym bardziej będą przemawiały do niego zalety wynikające z zamawiania boxów żywieniowych na każdy dzień. Nie ma znaczenia, czy będzie to menu rybne, czy inna opcja. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw