Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Catering w Olsztynie – kto na tym zyska? 

Olsztyn to miasto rozwijające się najprężniej na Warmii i Mazurach. Jest ono znane jako ośrodek edukacyjny, społeczny, kulturalny, gospodarczy i przede wszystkim ukierunkowany na dobro obywateli, których w Olsztynie jest około 200 tysięcy osób. Dlatego przedsiębiorcy, którzy prowadzą tutaj swoje firmy bardzo dbają o to, żeby spełniać oczekiwania grup docelowych. Na przykład, oferują usługi w ramach catering dietetyczny w Olsztynie, dla wielu grup odbiorców. Firm takich pojawia się coraz więcej i dlatego osoby je prowadzące wiedzą, jak istotne jest zachowanie wysokich standardów, aby nie obawiać się konkurencji. 

Dieta pudełkowa w Olsztynie – opcja dla wielu grup docelowych

Grupy docelowe, które najczęściej korzystają z diet pudełkowych to przede wszystkim te osoby, które mają świadomość, jak odżywianie korzystnie wpływa na pracę całego organizmu, kształtuje dobre samopoczucie oraz pozwala jak najdłużej pozostać w dobrym zdrowiu. Ponadto, pudełkowa dieta w Olsztynie jest opcją chętnie wybieraną przez sportowców, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak zdrowy styl życia pozwala realizować ich cele treningowe. Następna grupa to osoby aktywne zawodowo w dużym stopniu, które na co dzień nie mają tak wiele czasu na szykowanie posiłków. Coraz częściej też osoby pracujące w ramach home office decydują się na to, by korzystać z diet pudełkowych. Jeśli ktoś intensywnie pracuje w domu, to profesjonalne diety w Olsztynie nie zabierają mu czasu. Zwłaszcza, że pakiety żywieniowe coraz chętniej wybierają całe rodziny. Opcji w ramach Olsztyn dieta pudełkowa jest na tyle sporo, że każdy może dopasować bez trudności pakiet dopasowany do własnych preferencji smakowych i zapotrzebowania energetycznego. Dietę pudełkową realizowaną w mieście Olsztyn jako catering dostarczany do domu codziennie chętnie też wybierają mamy karmiące, którym zależy na codziennym przyjmowaniu pełnowartościowych posiłków, aby przekazywać swoim dzieciom to, co najlepsze. Ponadto, diety pudełkowe w Olsztynie polecane są osobom domagającym się specjalnych diet, w tym diet eliminacyjnych. Diabetycy, alergicy pokarmowi, a także osoby zmagające się z chorobami układu pokarmowego to grupy, które najczęściej korzystają z opcji diet eliminacyjnych, mających wykazać, które produkty spożywcze są dla nich szkodliwe, a które im służą. Poza dobrymi jakościowo potrawami i wygodą użytkowania przekonuje potencjalnych klientów dieta pudełkowa w Olsztynie cena, która rzeczywiście pozwala na regularne spożywanie dań w ramach diety pudełkowej. 

Catering pudełkowy w Olsztynie – efekty stosowania 

Wybierając zdrowy catering w Olsztynie można być pewnym, że uzyska się wyłącznie dobre efekty. Oczywiście, należy jeść posiłki regularnie i połączyć to z ogólnym prowadzeniem zdrowego stylu życia. Decydując się na fit catering w Olsztynie należy dokładnie objaśnić dietetykowi, jakich rezultatów się oczekuje i udzielić szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia oraz preferencji smakowych. Na podstawie uzyskanych w ten sposób wiadomości firma działająca w branży Olsztyn catering dietetyczny jest w stanie przygotować dla danej osoby zdrowe, optymalnie skomponowane, smaczne i przynoszące pozytywne rezultaty potrawy. Profesjonalna dieta catering w Olsztynie pozwala zredukować masę ciała, nabrać tkanki mięśniowej lub ustabilizować pracę organizmu. To najczęściej pojawiające się efekty, u najczęściej zamawiających catering dietetyczny grup docelowych. W dodatku, wiele osób może poprawić swoje zdrowie w przypadku, gdy mają choroby towarzyszące. Na to nastawione są cateringi dietetyczne w Olsztynie, których przedstawiciele na bieżąco upewniają się, czy klienci zadowoleni są ze stosowania diety. Istnieje również możliwość wprowadzania modyfikacji, dlatego zamawiając jedzenie pudełkowe w Olsztynie docenia się elastyczną ofertę. Nie ma znaczenia, jakie ktoś ma cele żywieniowe, kiedy z odpowiednią motywacją podejdzie do tematu zdrowego odżywiania, uzyska je, przy wsparciu profesjonalnego dietetyka, ciesząc się smakiem poszczególnych dań.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw