Rate this page

Nasze diety w twoim mieście

FitApetit

Poznaj je wszystkie!

Standard

Zbilansowany i zdrowy jadłospis, który obejmuje wszystkie grupy produktów. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, nabiał, świeże warzywa i owoce, strączki oraz produkty mączne.

Veggie

Pakiet oparty na produktach roślinnych, pełen warzyw i owoców. Dostarcza wszelkich niezbędnym składników odżywczych, które zapewniają energię na cały dzień.

Sport

Jadłospis stworzony dla sportowców i osób, które regularnie podejmują aktywność fizyczną. Wysokobiałkowy i energetyczny plan żywieniowy pomaga osiągnąć maksymalną wydajność sportową i przyśpiesza proces regeneracji.

Vegan

Pełnowartościowa dieta roślinna stworzona dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania produktów odzwierzęcych.

Slimfit

Propozycja idealna dla osób redukujących tkankę tłuszczową. Niskokaloryczne i sycące dania, które ułatwiają wspierają odchudzanie, a przy tym dostarczają odpowiednie ilości mikro i makroskładników.

No Fish

Dieta wykluczająca ryby i owoce morza. Oferuje bogactwo białka i innych wartościowych składników pożywienia.

Low Carb

Pakiet niskowęglowodanowy, wspomagający utratę wagi oraz kontrolę poziomu cukru we krwi.

Dairy Free

Jadłospis wykluczający wszelkie produkty mleczne. Oferuje zdrowe, bogate w wapń zamienniki produktów z tej kategorii.

Perfect Match

Indywidualnie dopasowany plan żywienia, który uwzględnia wszelkie preferencje żywieniowe, alergie oraz cele zdrowotne.

Pescovegetarian

Jadłospis wykluczający czerwone mięso i drób, a obejmujący wysokojakościowe ryby i owoce morza. Dieta zrównoważona pod kątem bialek roślinnych oraz kwasów tłuszczowych.

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wegetariańska, oparta na warzywach, owocach oraz ziarnach. Zapewnia różnorodność smaków i pełen pakiet wartości odżywczych.

Gluten&Dairy Free

Pakiet wykluczający gluten oraz produkty mleczne. Zawiera pełnowartościowe dania stworzone dla osób z nietolerancją pokarmową.

Dla kobiet w ciązy

Odpowiednio zbilansowany jadłospis wspierający rozwój dziecka i zdrowie przyszłych mam. Oparty na wysokojakościowych produktach, które dostarczają niezbędnych witamin i składników odżywczych.

Dla mam karmiących

Dieta wzbogacona o składniki wspomagające laktację. Zbilansowany i odżywczy jadłospis obejmujący różnorodne grupy składników.

Keto Power

Dieta ketogeniczna oparta na wysokotłuszczowych, a przy tym niskowęglowodanowych posiłkach. Dostarcza energię i wspiera utratę wagi.

Dieta pudełkowa w Rzeszowie – catering dla osób zmotywowanych

Rzeszów jako stolica województwa podkarpackiego jest dużym miastem, w którym mieszka około 200 tysięcy ludzi. To ważne centrum kulturalne, społeczne, gospodarcze i przemysłowe. Pewne jest to, że jeśli tylko komuś zależy na tym, by rozwinąć tutaj swój interes w dziedzinie co do której ma pewność, iż będzie cieszyła się zainteresowaniem wśród mieszkańców i odpowiednio się do tego przygotuje, to osiągnie sukces. Jest to możliwe na przykład wtedy, gdy ktoś decyduje się na firmę w ramach catering w Rzeszowie i chce dotrzeć do dużej liczby chętnych, ponieważ w mieście nie brakuje osób zainteresowanych prowadzeniem zdrowego stylu życia. 

Catering dietetyczny w Rzeszowie – kto z niego korzysta? 

Profesjonalne diety w Rzeszowie to opcje żywienia dla wielu osób. Przede wszystkim, jest to świetne rozwiązanie, gdy chodzi o osoby, którym zależy na prowadzeniu zdrowego stylu życia. Wiele osób zyskuje taką motywację, gdy zda sobie sprawę z tego, jak wiele dzisiaj wszędzie żywności zmodyfikowanej oraz jak bardzo niekorzystnie wpływa to na ich stan zdrowia. Ponadto, dieta w Rzeszowie w wersji cateringu pudełkowego jest dobrą opcją dla osób chcących po prostu na co dzień jeść zdrowo, a nie mają na to czasu, chęci albo odpowiednich umiejętności kulinarnych. Kiedy zaś ktoś już znajdzie dla siebie w mieście Rzeszów catering, który będzie spełniać jego oczekiwania, to szybko przekona się, jak jest to pozytywna opcja żywieniowa i jak wiele dzięki niej może zyskać. To, że w wielu takich firmach można skorzystać z dnia próbnego jest sporym plusem, ponieważ można przetestować smaki i różne opcje żywieniowe przed zdecydowaniem się na konkretną. Różnorodność smaków jest bez wątpienia tym, czym warto się sugerować, gdy ktoś chce zdrowo jeść. Nie musi bowiem wtedy w żaden sposób się ograniczać. Kolejno, jedną z lepszych propozycji w ramach catering pudełkowy w Rzeszowie jest oferta przeznaczona dla osób domagających się specjalnej diety. Będą to na przykład alergicy albo osoby cierpiące na alergie pokarmowe lub na cukrzycę. Często też sportowcy i matki karmiące decydują się na dietę pudełkową. Proponowany dla wielu osób zdrowy catering w Rzeszowie obejmuje również pakiety dla wegan i wegetarian. 

Diety pudełkowe w Rzeszowie – duża liczba pakietów 

Osoby, które są chętne na to, by jeść zdrowo, bo przekonuje ich dieta pudełkowa w Rzeszowie cena wiedzą, co dla siebie dobrać, tuż po konsultacji z dietetykiem, wobec czego mają o wiele lepszy ogląd niż te osoby, które nie skorzystają z takiego rozwiązania. W mieście Rzeszów dieta pudełkowa jest naprawdę świetnie postrzegana, ponieważ zdecydowane na nią osoby chętnie rekomendują ją dalej. Wynika to chociażby z tego, że fit catering w Rzeszowie reprezentowany jest przez wykwalifikowanych ekspertów żywieniowych i kucharzy, którzy przygotowują wiele atrakcyjnych pakietów żywieniowych. Z tego względu, jeśli kogoś interesuje catering z dowozem w Rzeszowie, to nie powinien mieć trudności ze znalezieniem dla siebie najlepszej propozycji żywieniowej. Wystarczy, że sprawdzi, co jest proponowane, a szybko przekona się, iż ma sporo możliwości. Diety najczęściej pojawiające się jako jedzenie pudełkowe w Rzeszowie to: 

 • standardowe
 • bezmięsne
 • bez glutenu
 • bez laktozy
 • dla sportowców
 • dla osób pracujących w biurze lub w ramach home office
 • wersje fit
 • wersje z daniami rybnymi
 • pakiety specjalne dla osób chorujących 
 • diety dla kobiet w ciąży i matek karmiących
 • dieta keto 
 • diety eliminacyjne
 • diety na redukcję masy.

Oczywiście, w ramach dieta catering w Rzeszowie można zamawiać inne pakiety albo zdecydować się na dobór opcji spersonalizowanej. Niezależnie od tego, na co ktoś się zdecyduje, ma szansę na to, aby lepiej się odżywiać. W mieście Rzeszów catering dietetyczny reprezentowany jest przez wiele firm, wobec czego porównanie kilku przyniesie lepszy ogląd. Wybierając catering do domu w Rzeszowie można przede wszystkim spodziewać się tego, iż będzie się lepiej odżywionym, ponieważ codzienny jadłospis będzie obejmować świeże warzywa, owoce, a także wyłącznie zdrowe produkty. Często dieta z dostawą w Rzeszowie obejmuje lokalne, sezonowe jedzenie. 

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400 lokalizacji w Polsce

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw