Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Dla mam karmiących

Dieta dla mam karmiących to specjalna propozycja w naszej ofercie, którą przygotowaliśmy dla kobiet w okresie laktacji, ponieważ doskonale wiemy o tym, jak szczególny jest to czas.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 kcal-2500 kcal

Cena od:

66 zł

W czasie karmienia piersią szczególnie liczy się to, by kobiety spożywały pełnowartościowe posiłki, które powinny być optymalnie zbilansowane.
Mama karmiąca potrzebuje około 500 kalorii więcej w porównaniu do mam, które nie karmią. W ich jadłospisie powinno znaleźć się sporo owoców i warzyw. Istotne elementy menu w czasie laktacji to także: produkty z pełnego ziarna, kasze, ryż, makarony, a także produkty skrobiowe. Dieta dla mam powinna być także bogata w produkty będące bogatym źródłem białka: drób, jajka, wołowinę oraz w ryby, jak i w zdrowe tłuszcze znajdujące się w: oliwie, orzechach, nasionach oraz w tłustych rybach.

W ramach zaprezentowanego cateringu świeżo upieczone mamy mogą wybierać codziennie wśród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1800 do 2500 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.