Rate this page

Fit & Apetit

Dieta No Fish

Dieta No Fish to dieta bezrybna, przeznaczona dla osób, które ze swojego standardowego menu wyeliminowały ryby oraz owoce morza.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta No Fish dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

Jadłospis w tej diecie bazuje na sezonowych produktach, owocach i warzywach, a także na mięsach wysokiej jakości. Kiedy wobec tego również zaliczasz się do grona osób, które nie przepadają za rybami lub musiały je wyeliminować ze swojego jadłospisu z uwagi na alergię, możesz sprawdzić, co dokładnie w ramach wskazanego cateringu dietetycznego przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. 

Nasze posiłki w tym pakiecie pokrywają zapotrzebowanie na wszystkie potrzebne składniki pokarmowe, witaminy oraz mikroelementy. Menu bogate jest w: świeże owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, zdrowe tłuszcze, chude mięso oraz nabiał o niskiej zawartości tłuszczu. 

W tym cateringu pudełkowym do wyboru pozostawiamy codziennie 25 potraw z pakietu FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.