Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Sport

Dieta Sport to dieta, którą opracowaliśmy z myślą o regularnie ćwiczących sportowcach.
Jest ona zbilansowana w taki sposób, aby każdego dnia dostarczyć do organizmu optymalną ilość makro – i mikroskładników. Jej głównym celem jest wspomaganie regeneracji powysiłkowej oraz osiągnięcia założonych celów treningowych. Dieta dla sportowców,którą opracowują wykwalifikowani dietetycy świetnie nadaje się do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej. 

Zawartość białka

20-30%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta sportowca dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

66 zł

Jeśli również uprawiasz sport, to powinieneś sprawdzić, co przygotowaliśmy. Jadłospis obejmuje posiłki typowo przed, jak i potreningowe. Nie zabraknie w nim również pełnowartościowych, sycących deserów wysokobiałkowych, a także przekąsek dzięki którym do organizmu dostarczane są niezbędne kalorie. W diecie tej nie ma natomiast cukru, ponieważ zastępujemy go zdrowymi zamiennikami. 

W ramach zaprezentowanego cateringu klienci mogą wybierać codziennie wśród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.