Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Dla kobiet w ciązy

Dieta dla kobiet w ciąży jest przez nas bardzo starannie przygotowana, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest w tym czasie to, aby przyszła mama zdrowo się odżywiała, nie tylko dla własnego zdrowia, ale również dla zdrowia dziecka.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta dla mam karmiących dostępna w pakiecie PRO - codziennie 35 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1800 kcal-2500 kcal

Cena od:

66 zł

Opcja Fit Apetit dla przyszłych mam uwzględnia wszystkie grupy produktów spożywczych, do jakich zaliczają się: produkty zbożowe, mleko, przetwory mleczne, warzywa, owoce, mięso, jaja, ryby, a także zdrowe tłuszcze. Zdrowy oraz optymalnie zbalansowany jadłospis pozwala później też przyszłej mamie szybciej odzyskać siły po porodzie oraz powrócić do formy sprzed ciąży.

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego planu żywieniowego, który będzie dostosowany do okresu ciąży, w którym jesteś, zobacz, co nasza firma dla Ciebie przygotowała. Dieta pudełkowa opiera się na składnikach najkorzystniejszych dla rozwoju płodu.

W ramach zaprezentowanego cateringu przyszłe mamy mogą wybierać codziennie wśród 35 dań z pakietów FIT, Basic oraz PRO. Ich zakres kaloryczny wynosi od 1800 do 2500 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.