Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Gluten&Dairy Free

Dieta Gluten & Dairy Free jest dietą bezglutenową oraz beznabiałową, a więc przeznaczamy ją dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Ponadto, sporo zyskają na takim cateringu dietetycznym osoby cierpiące na chorobę Hashimoto.

Dieta bez glutenu

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta bezglutenowa i beznabiałowa dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

Posiłki, które nasi eksperci żywieniowi i kucharze polecają każdego dnia obfitują w: bezglutenowe produkty zbożowe, owoce, mięso oraz w ryby. Regularne spożywanie takich dań redukuje objawy związane ze spożywaniem produktów, w których znajduje się gluten. Nie będzie wobec tego więcej mowy o uporczywych bólach głowy, wzdęciach lub biegunkach. Decydując się na tę dietę pudełkową można również zauważyć, że polepsza się codzienne samopoczucie oraz zanika senność, ze względu na to, że układ nerwowy będzie lepiej pracować. Wyregulowana zostanie także praca jelit, wobec czego obniży się tłuszczowa masa ciała. W diecie tej cukier zastąpiony jest zdrowymi zamiennikami.
Codziennie do wyboru pozostawiamy 25 potraw z pakietu Basic oraz FIT.

Zakres kaloryczny wskazanej diety wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad,
podwieczorek oraz kolację.