Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Pescovegetarian

Dieta Pescovegetarian, czyli dieta pescowegetariańska bardzo często porównywana jest do diety śródziemnomorskiej. Jej główne założenie opiera się na wyeliminowaniu mięsa z codziennego jadłospisu, na rzecz ryb i owoców morza, warzyw, orzechów oraz bakalii.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

Urozmaicony jadłospis daje gwarancję, że wszystkie posiłki będą smaczne i zdrowe. Możesz na przykład spodziewać się lepszej pracy układu krążenia oraz zmniejszenia ryzyka zachorowania na choroby serca. 

Przede wszystkim w tej diecie bazujemy na potrawach rybnych, będących cennym źródłem białka oraz kwasów omega – 3. Spożywając w ten sposób skomponowane posiłki eliminuje się ryzyko wystąpienia niedoborów witaminy D oraz witaminy B12. Ta odmiana wegetariańskiego jadłospisu jest źródłem zbalansowanej, zdrowej i pysznej diety. 

Pescowegetariański catering pudełkowy pozwala każdego dnia na dobór z 25 potraw z pakietu BASIC oraz FIT. Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.