Rate this page

Fit & Apetit

Dieta Vegetarian

Dieta Vegetarian jest dietą bazującą na produktach roślinnych, z której wyeliminowaliśmy mięsa, ryby i owoce morza. Jest ona zbliżona do diety wegańskiej, jednak dopuszcza się w niej spożywanie jaj, mleka, jogurtów oraz serów.

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta Vegetarian dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 kcal-4000 kcal

Cena od:

59 zł

W menu, które przygotowujemy dla naszych klientów nie brakuje za to tak cennych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu roślin strączkowych jak: groch, soja, soczewica, fasola, czy bób, które stanowią bogate źródło białka.

Dieta wegetariańska znacząco obniża ciśnienie tętnicze krwi oraz odpowiada za spadek cholesterolu. Jeśli jesteś na diecie wegetariańskiej i chcesz, aby Twój organizm otrzymał niezbędne składniki odżywcze, to sprawdź, co przygotowaliśmy. Skonsultuj się z naszym ekspertem żywieniowym i zaufaj kucharzom, którzy dla Ciebie gotują zdrowe i smaczne potrawy. Catering pudełkowy dla wegetarian obejmuje wybór codzienny z 25 potraw z pakietu FIT.

Zakres kaloryczny wynosi od 1000 do 4000 kcal. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu, obejmującym: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.